Aktualności

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26

Zaproszenie na Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Zaproszenie na Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018

 8 września 2018 roku na strzelnicy myśliwskiej w Hrudzie odbędzie się Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018. Oprócz tradycyjnego strzelania o statuetkę Srebrnej Wagi odbędą się również strzelania okolicznościowe. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości i zaproszeniu.

Zaproszenie do pobrania w formacie PDF (kliknij)

Dodano: 23 Sierpień 2018
Brat Szczepan Wereszko Królem Okręgu Centralnego!

W dniu 26 maja br. wielce Bractwo Świętokrzyskie obchodziło Jubileusz 10 -lecia reaktywowania swojej historycznej działalności. Połączone ono było z turniejem strzeleckim m.in. o tytuł Króla Okręgu Centralnego ZKBS RP. Tytuł Królewski wystrzelał Brat Szczepan Wereszko z Podlasko Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego!

Dodano: 29 Czerwiec 2018
Siostra Justyna Strzelec z tytułem Króla Bractwa PKBK
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Siostra Justyna Strzelec z tytułem Króla Bractwa PKBK

 12 maja 2018 roku na terenie OW Relaks - Perła Serpelic - odbyło się V Strzelanie Królewskie Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego Towarzystwa Strzeleckiego w Konstantynowie. Kur spadł już po 23 strzale, a nowym Królem została Siostra Justyna Strzelec. Do Serpelic przyjechały Bractwa ze Starachowic, Ciechanowca, Łodzi, Radomia, Otwocka, Lublina oraz Drużyna Artylerii Domu Radziwiłów z Terespola. W strzelaniach o tarcze okolicznościowe najlepsza okazała się Siostra Katarzyna Gajewska z Podlasko Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego, która wystrzelała zarówno Tarczę Wójta Gminy Konstantynów jak i Tarczę Perła Serpelic. Puchar Starosty Powiatu Bialskiego trafił do Siostry Aleksandry Bartel, a Puchar "Szczęśliwy Traf" powędrował w ręce Brata Zdzisława Makowskiego, również z Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

Dodano: 13 Maj 2018
Strzelanie Królewskie Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Strzelanie Królewskie Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego

 12 maja 2018 roku odbędzie się V Strzelanie Królewskie Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego Towarzystwa Strzeleckiego w Konstantynowie. Tym razem strzelanie odbędzie się na terenie Ośrodka Wypocynkowego Relaks - Perła Serpelic w Serpelicach nad Bugiem. Tytułu Króla będzie bronił Brat Szczepan Wereszko - Starszy Bractwa PKBK. Oprócz strzelania królewskiego odbędą się również strzelania okolicznościowe: o Tarczę Wójta Gminy Konstantynów, Puchar Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka, Taczę Perła Serpelic oraz Puchar Szczęśliwy Traf. Szczegóły i zaproszenie w rozwinięciu wiadomości.

Dodano: 05 Maj 2018
Wesołych Świąt!

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród rodziny i przyjaciół oraz łaski Bożego Miłosierdzia z okazji Zmartwychwstania Pana Jezusa życzą
Siostry i Bracia z Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego w Konstantynowie.

Dodano: 01 Kwiecień 2018

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26

Odwiedzin: 88655