Aktualności

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 27

Brat Roman Lipski ponownie z Tarczą św. Sebastiana!
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Brat Roman Lipski ponownie z Tarczą św. Sebastiana!

 W dniu 26 stycznia br. na strzelnicy Łódzkiego Bractwa Kurkowego odbył się IX turniej o Tarczę Świętego Sebastiana i VIII o Puchar Przechodni Prezesa Okręgu Centralnego Zjednoczenia KBSRP.  W strzelaniu o główne trofeum bezkonkurencyjny okazał się Brat Roman Lipski z Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego. Warto przypomnieć, że Brat Roman ustrzelił już tą tarczę w 2015 roku. Więcej w rozwinięciu.

Dodano: 26 Styczeń 2019
Pierwsze zebranie w 2019 roku
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Pierwsze zebranie w 2019 roku

Pierwsze noworoczne zebranie Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego rozpoczęto od wręczenia odznaczeń i nagród, których z losowych przypadków nie udało się przekazać wcześniej.
- Starszy Bractwa Szczepan Wereszko w imieniu władz Okręgu Centralnego odznaczył Brata Jana Kobylińskiego Orderem Zasługi Krzyżem Rycerskim.

Więcej w rozwinięciu.

Dodano: 08 Styczeń 2019
Wigilia Okręgu Centralnego
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Wigilia Okręgu Centralnego

 W dniu 8 grudnia 2018 r. na zaproszenie br. Jana Klauzy - Prezesa Okręgu Centralnego, uczestniczyliśmy , w spotkaniu wigilijnym bractw Okręgu Centralnego Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP. Wigilia odbyła się po raz jedenasty w pięknych wnętrzach Pałacu w Witaszycach , a uczestniczyły delegacje wszystkich naszych bractw. Była również reprezentacja Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego.

Dodano: 09 Grudzień 2018
Poświęcenie sztandaru Radomskiego Bractwa Kurkowego
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Poświęcenie sztandaru Radomskiego Bractwa Kurkowego

  Dnia 29 września 2018 roku Radomskie Bractwo Strzelców Kurkowych w Radomiu otrzymało swój sztandar. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. Jana Chrzciciela. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył ksiądz prałat Edward Poniewierski - kanclerz Kurii Biskupiej w Radomiu, który dokonał poświęcenia Sztandaru RBSK. Na wydarzeniu tym była obecna delegacja Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego - na czele ze Starszym Bractwa Szczepanem Wereszko.

Dodano: 27 Wrzesień 2018
Brat Arkadiusz Skoczylas zdobywcą Srebrnej Wagi Podlasia 2018
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Brat Arkadiusz Skoczylas zdobywcą Srebrnej Wagi Podlasia 2018

 8 września 2018 odbyło się kolejne Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia. Oprócz głównego trofeum rywalizowano w strzelaniach do tarcz okolicznościowych. Srebrną Wagę Podlasia 2018 zdobył Brat Arkadiusz Skoczylas z Warszawskiego Bractwa Kurkowego. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Galeria zdjęć (kliknij tutaj)

Dodano: 09 Wrzesień 2018

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 27

Odwiedzin: 110537