Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 27

Zaproszenie na Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Zaproszenie na Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018

 8 września 2018 roku na strzelnicy myśliwskiej w Hrudzie odbędzie się Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia 2018. Oprócz tradycyjnego strzelania o statuetkę Srebrnej Wagi odbędą się również strzelania okolicznościowe. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości i zaproszeniu.

Zaproszenie do pobrania w formacie PDF (kliknij)

Dodano: 23 Sierpień 2018
XIX Europejskie Spotkanie Historycznych Strzelców w Leudal
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - XIX Europejskie Spotkanie Historycznych Strzelców w Leudal

W dniach 17-19 sierpnia 2018 roku odbyło się XIX Europejskie Spotkanie Historycznych Strzelców - Bractw Kurkowych w Leudal w Holandii. Udział w nim wzięło ponad 20 tys. przedstawicieli wszystkich organizacji w Europie. Odbył się turniej o Najlepszego Europejskiego Strzelca oraz szereg strzelań towarzyszących, również młodzieżowych. Były odznaczenia i gratulacje, wiele wydarzeń artystycznych i towarzyskich. Więcej informacji oraz zdjęc w rozwinięciu wiadomości.

Dodano: 20 Sierpień 2018
Pogrzeb Brata Krzyszofa Liszke
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Pogrzeb Brata Krzyszofa Liszke

20 lipca 2018 roku odbyły się uroczystości pogrzebowe Brata Krzysztofa Liszke- ze Świętokrzyskiego Bractwa Kurkowego. Brat Krzysztof był aktualnym Królem Żniwnym Okręgu Centralnego. Tytuł ten wystrzelał we wrześniu 2017 roku podczas Strzelania o Srebrną Wagę Podlasia organizowanego przez Podlasko - Kozieradzkie Bractwo Kurkowe.

Dodano: 21 Lipiec 2018
Ślub Katarzyny i Marcina - syna Brata Roberta Gajewskiego
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Ślub Katarzyny i Marcina - syna Brata Roberta Gajewskiego

7 lipca odbył się ślub Katarzyny i Marcina - syna Brata Roberta Gajewskiego z naszego Bractwa. Uroczystości ślubne odbyły się w kościele pw. św. Wojciecha w Łodzi. Wśród licznych nie zabrakło delegacji Podlasko – Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego. Zdjęcia w rozwinięciu wiadomości.

Dodano: 09 Lipiec 2018
Brat Szczepan Wereszko Królem Okręgu Centralnego!
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Brat Szczepan Wereszko Królem Okręgu Centralnego!

W dniu 26 maja br. wielce Bractwo Świętokrzyskie obchodziło Jubileusz 10 -lecia reaktywowania swojej historycznej działalności. Połączone ono było z turniejem strzeleckim m.in. o tytuł Króla Okręgu Centralnego ZKBS RP. Tytuł Królewski wystrzelał Brat Szczepan Wereszko z Podlasko Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego!

Dodano: 29 Czerwiec 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 27

Odwiedzin: 107069