Aktualności

<<< [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] >>> ... z 26

I Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia - Zaproszenie
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - I Strzelanie o Srebrną Wagę Podlasia - Zaproszenie

 Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe Towarzystwo Strzeleckie w Konstantynowie i intronizowany król Roman Lipski zapraszają 27 września na I Strzelanie o Srebrą Wagę Podlasia. Wydarzenie ma charakter otwarty i ma promować Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe. Szczegóły i program poniżej. Więcej informacji udziela starszy bractwa Szymon Wereszko tel. 601 359 667. Wydarzenie patronatem objęli Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Bialskiego, Wójt Gminy Konstantynów oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Pielgrzymka Bracka na Jasną Górę
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Pielgrzymka Bracka na Jasną Górę

W niedzielę 21 września 2014 roku odbyła się I Pielgrzymka Bractw Kurkowych Okręgu Centralnego na Jasną Górę. W pielgrzymce Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe z Konstantynowa reprezentowali bracia Marek Sawczuk i Szczepan Wereszko z żonami. Oprócz naszego bractwa obecni byli także bracia z bractwa kaliskiego, sieradzkiego, łódzkiego, łaskiego, łomżyńsko – drohickiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i radomskiego.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego w Łodzi
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego w Łodzi

  6 września 2014 roku Podlasko – Kozieradzkie Bractwo Kurkowe w składzie: Król Roman Lipski, Starszy Bractwa Szczepan Wereszko, Podstarszy Janusz Zabłocki oraz Bracia Józef Szeptycki, Amadeusz i Oliwier Zabłocki uczestniczyło w Łodzi w strzelaniu o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Centralnego A.D. 2014. Tegorocznym Królem Żniwnym został Brat Tomasz Miliszkiewicz z Łomżyńsko-Drohickiego Bractwa Kurkowego w Ciechanowcu. Więcej w rozwinięciu.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
PK Bractwo Kurkowe członkiem Zjednoczenia KBS RP
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - PK Bractwo Kurkowe członkiem Zjednoczenia KBS RP

Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe 24 maja 2014 zostało oficjalnie przyjęte w szeregi Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas Jubileuszowego Strzelania w Łodzi reprezentacja naszego Bractwa brała udział w zebraniu Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie doszło do prezentacji naszego stowarzyszenia oraz jednogłośnego przyjęcia nas do grona bractw kurkowych w Polsce.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. W szczególności Bratu Prezesowi Janowi Klauzie.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Roman Lipski I Królem Bractwa!
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Roman Lipski I Królem Bractwa!

Na początku maja odbyło się I strzelanie o tytuł Króla Podlasko-Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego. Celnym okiem popisał się Brat Roman Lipski, który został I Królem naszego bractwa. Pierwszym Rycerzem Bractwa został Dariusz Musiński, a II Rycerzem Witold Sosnowski. Odbyło się również Strzelanie o Tarczę Rady Starszych PK Bractwa Kurkowego, którą wystrzelał Adam Flis. W galerii zdjęcia ze strzelania.

Dodano: 25 Wrzesień 2014

<<< [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] >>> ... z 26

Odwiedzin: 88655