Aktualności

<<< [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]  ... z 27

Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego w Łodzi
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego w Łodzi

  6 września 2014 roku Podlasko – Kozieradzkie Bractwo Kurkowe w składzie: Król Roman Lipski, Starszy Bractwa Szczepan Wereszko, Podstarszy Janusz Zabłocki oraz Bracia Józef Szeptycki, Amadeusz i Oliwier Zabłocki uczestniczyło w Łodzi w strzelaniu o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Centralnego A.D. 2014. Tegorocznym Królem Żniwnym został Brat Tomasz Miliszkiewicz z Łomżyńsko-Drohickiego Bractwa Kurkowego w Ciechanowcu. Więcej w rozwinięciu.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
PK Bractwo Kurkowe członkiem Zjednoczenia KBS RP
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - PK Bractwo Kurkowe członkiem Zjednoczenia KBS RP

Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe 24 maja 2014 zostało oficjalnie przyjęte w szeregi Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas Jubileuszowego Strzelania w Łodzi reprezentacja naszego Bractwa brała udział w zebraniu Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie doszło do prezentacji naszego stowarzyszenia oraz jednogłośnego przyjęcia nas do grona bractw kurkowych w Polsce.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. W szczególności Bratu Prezesowi Janowi Klauzie.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Roman Lipski I Królem Bractwa!
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Roman Lipski I Królem Bractwa!

Na początku maja odbyło się I strzelanie o tytuł Króla Podlasko-Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego. Celnym okiem popisał się Brat Roman Lipski, który został I Królem naszego bractwa. Pierwszym Rycerzem Bractwa został Dariusz Musiński, a II Rycerzem Witold Sosnowski. Odbyło się również Strzelanie o Tarczę Rady Starszych PK Bractwa Kurkowego, którą wystrzelał Adam Flis. W galerii zdjęcia ze strzelania.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Zebranie założycielskie
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Zebranie założycielskie

W dniu 3 marca 2014r w Konstantynowie odbyło się zebranie założycielskie stowarzyszenia. W zebraniu uczestniczyło 19 osób z różnych miejscowości Południowego Podlasia. Celem tego spotkania było założenie Bractwa Kurkowego. Efektem pełnego emocji i zapału uczestników spotkania postanowiono powołać stowarzyszenie o nazwie Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe Towarzystwo Strzeleckie w Konstantynowie.

Dodano: 25 Wrzesień 2014
Witamy na naszej stronie internetowej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Znajdą na niej Państwo informacje i wydarzenia dotyczące naszego Bractwa Kurkowego.

Dodano: 21 Sierpień 2014

<<< [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]  ... z 27

Odwiedzin: 107068