Aktualności

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 27

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Wizyta w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie

 W piątek 12 stycznia 2018 roku Podlasko Kozieradzkie Bractwo Kurkowe odwiedziło Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie. Na spotkaniu z uczniami opowiadaliśmy o naszym Bractwie, kim jesteśmy, czym się zajmujemy i po co. Uczniowie usłyszeli m.in o tradycjach i zwyczajach brackich. Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się przedmioty brackie - broń, nagrody itp.
Po spotkaniu wielu chłopców i wiele dziewczynek zadeklarowało chęć wstąpienia w przyszłości w szeregi Bractwa. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Dyrekcji i Gronu Nauczycielskiemu. W przyszłości chętnie ponownie odwiedzimy szkołę. W rozwinięciu fotorelacja ze spotkania.

Dodano: 13 Styczeń 2018
Orszak Trzech Króli w Białej Podlaskiej
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Orszak Trzech Króli w Białej Podlaskiej

6 stycznia 2018 roku delegacja Bractwa wzięła udział w Orszaku Trzech Króli w Białej Podlaskiej. Zgromadzeni wyruszyli z Kościoła pod wezwaniem bł. Honorata Koźmińskiego  iudali się na Plac Wolności. Na miejscu odbyła się inscenizacja pokłonu Trzech Króli oraz wystawiono jasełka. Podlasko - Kozieradzkie Bractwo Kurkowe reprezentowali Podstarszy Bractwa Brat Józef Szeptycki, Siostra Ewa Makowska, Brat Zdzisław Makowski oraz Brat Ryszard Dopierała.

Dodano: 08 Styczeń 2018
Relacja ze Strzelania o Srebną Wagę Podlasia w Biuletynie Gminy Konstantynów
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Relacja ze Strzelania o Srebną Wagę Podlasia w Biuletynie Gminy Konstantynów

 W najnowszym Biuletynie Samorządowym Gminy Konstantynów znalazła się relacja z naszego wrześniowego Strzelania o Srebną Wagę Podlasia. Zachęcamy do przeczytania w rozwinięciu wiadomości.

Dodano: 28 Grudzień 2017
Spotkanie wigilijne Bractwa PK
Podlasko Kozieradzkie Bradztwo Kurkowe - Spotkanie wigilijne Bractwa PK

 Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne Podlasko - Kozieradzkiego Bractwa Kurkowego Towarzystwa Strzeleckiego w Konstantynowie. Nie zabrakło życzeń, dzielenia się opłatkiem i śpiewania kolęd. Świętowaliśmy przy suto zastawionym tradycyjnym potrawami stole w Ośrodku Relaks - Perła Serpelic. Bracia i Siostry wspominali miniony rok oraz snuli plany na kolejny. Zdjęcia w rozwinięciu wiadomości

Dodano: 27 Grudzień 2017
Wesołych Świąt!

 

Dodano: 18 Grudzień 2017

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 27

Odwiedzin: 107070